Kuzhina shqiptare

Diese Seite verwendet Cookies. Durch die Nutzung unserer Seite erklären Sie sich damit einverstanden, dass wir Cookies setzen. Weitere Informationen

Përkthyes

Radio Projekt 21

Ndegjo me Internet Explorer

Ndegjo me Firefox

Forumsstruktur

Team

Themen

Thema Antworten Likes Zugriffe Letzte Antwort

Speca turshi me vaj, uthull dhe hudhër

0 3.621

Bukë shtëpie

1 1.986

Aldin

Lakror misri me spanaq

0 1.082

Përpeq

0 ±0 1.104

Disa ide per nje Mengjes te Shijshem

 • bfedi
 • bfedi
0 ±0 1.077

Pergadit Musake me Patate

 • bfedi
 • bfedi
0 ±0 1.120

Mish qengji i pjekur

7 2.453

.:Zєѕнкαηנα:.

Pallaqinka De la Remi ***

12 3.056

*Syri-Embel*

Lazanjë

 • Moxxi
 • Moxxi
0 1.572

Ëmbëlsirë me ananas

 • Moxxi
 • Moxxi
0 1.027

Musaka me patate

 • Moxxi
 • Moxxi
0 1.108

Këshilla të rëndësishme për kuzhinën tuaj

1 2.530

Ar.beni

Spinaq me Vezë

0 1.076

Foto Tortesh

87 11.314

.:Zєѕнкαηנα:.

Si te Zbukurojm Shalqinje VIDEO

3 2.064

Bσѕѕι™

Koko princesha

 • Moxxi
 • Moxxi
0 1.043

Tortë me çokollatë

 • Moxxi
 • Moxxi
0 1.065

Gullash me mish viçi

1 2.112

Anessa

Ëmbëlsirë me reçel pjeshke

0 +1 1.098

Petulla (Berlina)

0 +1 1.228
 • Statistik

  285 Themen - 498 Beiträge (0,11 Beiträge pro Tag)