Kuzhina shqiptare

Diese Seite verwendet Cookies. Durch die Nutzung unserer Seite erklären Sie sich damit einverstanden, dass wir Cookies setzen. Weitere Informationen

Përkthyes

Radio Projekt 21

Ndegjo me Internet Explorer

Ndegjo me Firefox

Forumsstruktur

Team

Themen

Thema Antworten Likes Zugriffe Letzte Antwort

Speca turshi me vaj, uthull dhe hudhër

0 1.513

Bukë shtëpie

1 953

Aldin

Lakror misri me spanaq

0 492

Përpeq

0 ±0 498

Disa ide per nje Mengjes te Shijshem

 • bfedi
 • bfedi
0 ±0 512

Pergadit Musake me Patate

 • bfedi
 • bfedi
0 ±0 501

Mish qengji i pjekur

7 1.073

.:Zєѕнкαηנα:.

Pallaqinka De la Remi ***

12 1.266

*Syri-Embel*

Lazanjë

 • Moxxi
 • Moxxi
0 747

Ëmbëlsirë me ananas

 • Moxxi
 • Moxxi
0 483

Musaka me patate

 • Moxxi
 • Moxxi
0 517

Këshilla të rëndësishme për kuzhinën tuaj

1 892

Ar.beni

Spinaq me Vezë

0 503

Foto Tortesh

87 3.775

.:Zєѕнкαηנα:.

Si te Zbukurojm Shalqinje VIDEO

3 952

Bσѕѕι™

Koko princesha

 • Moxxi
 • Moxxi
0 490

Tortë me çokollatë

 • Moxxi
 • Moxxi
0 506

Gullash me mish viçi

1 1.077

Anessa

Ëmbëlsirë me reçel pjeshke

0 +1 520

Petulla (Berlina)

0 +1 620
 • Statistik

  285 Themen - 498 Beiträge (0,15 Beiträge pro Tag)