Kuzhina shqiptare

Diese Seite verwendet Cookies. Durch die Nutzung unserer Seite erklären Sie sich damit einverstanden, dass wir Cookies setzen. Weitere Informationen

Përkthyes

Radio Projekt 21

Ndegjo me Internet Explorer

Ndegjo me Firefox

Forumsstruktur

Team

Themen

Thema Antworten Likes Zugriffe Letzte Antwort

Speca turshi me vaj, uthull dhe hudhër

0 3.005

Bukë shtëpie

1 1.650

Aldin

Lakror misri me spanaq

0 882

Përpeq

0 ±0 885

Disa ide per nje Mengjes te Shijshem

 • bfedi
 • bfedi
0 ±0 882

Pergadit Musake me Patate

 • bfedi
 • bfedi
0 ±0 897

Mish qengji i pjekur

7 1.907

.:Zєѕнкαηנα:.

Pallaqinka De la Remi ***

12 2.318

*Syri-Embel*

Lazanjë

 • Moxxi
 • Moxxi
0 1.318

Ëmbëlsirë me ananas

 • Moxxi
 • Moxxi
0 846

Musaka me patate

 • Moxxi
 • Moxxi
0 904

Këshilla të rëndësishme për kuzhinën tuaj

1 1.582

Ar.beni

Spinaq me Vezë

0 867

Foto Tortesh

87 7.714

.:Zєѕнкαηנα:.

Si te Zbukurojm Shalqinje VIDEO

3 1.656

Bσѕѕι™

Koko princesha

 • Moxxi
 • Moxxi
0 853

Tortë me çokollatë

 • Moxxi
 • Moxxi
0 877

Gullash me mish viçi

1 1.776

Anessa

Ëmbëlsirë me reçel pjeshke

0 +1 892

Petulla (Berlina)

0 +1 998
 • Statistik

  285 Themen - 498 Beiträge (0,12 Beiträge pro Tag)