Kuzhina shqiptare

Diese Seite verwendet Cookies. Durch die Nutzung unserer Seite erklären Sie sich damit einverstanden, dass wir Cookies setzen. Weitere Informationen

Përkthyes

Radio Projekt 21

Ndegjo me Internet Explorer

Ndegjo me Firefox

Forumsstruktur

Team

Themen

Thema Antworten Likes Zugriffe Letzte Antwort

Speca turshi me vaj, uthull dhe hudhër

0 1.010

Bukë shtëpie

1 640

Aldin

Lakror misri me spanaq

0 335

Përpeq

0 ±0 341

Disa ide per nje Mengjes te Shijshem

 • bfedi
 • bfedi
0 ±0 355

Pergadit Musake me Patate

 • bfedi
 • bfedi
0 ±0 342

Mish qengji i pjekur

7 760

.:Zєѕнкαηנα:.

Pallaqinka De la Remi ***

12 943

*Syri-Embel*

Lazanjë

 • Moxxi
 • Moxxi
0 574

Ëmbëlsirë me ananas

 • Moxxi
 • Moxxi
0 326

Musaka me patate

 • Moxxi
 • Moxxi
0 359

Këshilla të rëndësishme për kuzhinën tuaj

1 580

Ar.beni

Spinaq me Vezë

0 347

Foto Tortesh

87 2.660

.:Zєѕнкαηנα:.

Si te Zbukurojm Shalqinje VIDEO

3 637

Bσѕѕι™

Koko princesha

 • Moxxi
 • Moxxi
0 333

Tortë me çokollatë

 • Moxxi
 • Moxxi
0 349

Gullash me mish viçi

1 763

Anessa

Ëmbëlsirë me reçel pjeshke

0 +1 363

Petulla (Berlina)

0 +1 463
 • Benutzer online 6

  6 Besucher

 • Statistik

  285 Themen - 498 Beiträge (0,15 Beiträge pro Tag)