Kuzhina shqiptare

Diese Seite verwendet Cookies. Durch die Nutzung unserer Seite erklären Sie sich damit einverstanden, dass wir Cookies setzen. Weitere Informationen

Përkthyes

Radio Projekt 21

Ndegjo me Internet Explorer

Ndegjo me Firefox

Forumsstruktur

Team

Themen

Thema Antworten Likes Zugriffe Letzte Antwort

Speca turshi me vaj, uthull dhe hudhër

0 2.841

Bukë shtëpie

1 1.543

Aldin

Lakror misri me spanaq

0 793

Përpeq

0 ±0 804

Disa ide per nje Mengjes te Shijshem

 • bfedi
 • bfedi
0 ±0 812

Pergadit Musake me Patate

 • bfedi
 • bfedi
0 ±0 808

Mish qengji i pjekur

7 1.684

.:Zєѕнкαηנα:.

Pallaqinka De la Remi ***

12 1.987

*Syri-Embel*

Lazanjë

 • Moxxi
 • Moxxi
0 1.205

Ëmbëlsirë me ananas

 • Moxxi
 • Moxxi
0 784

Musaka me patate

 • Moxxi
 • Moxxi
0 821

Këshilla të rëndësishme për kuzhinën tuaj

1 1.475

Ar.beni

Spinaq me Vezë

0 799

Foto Tortesh

87 6.116

.:Zєѕнкαηנα:.

Si te Zbukurojm Shalqinje VIDEO

3 1.533

Bσѕѕι™

Koko princesha

 • Moxxi
 • Moxxi
0 790

Tortë me çokollatë

 • Moxxi
 • Moxxi
0 808

Gullash me mish viçi

1 1.668

Anessa

Ëmbëlsirë me reçel pjeshke

0 +1 824

Petulla (Berlina)

0 +1 919
 • Statistik

  285 Themen - 498 Beiträge (0,13 Beiträge pro Tag)