Kuzhina shqiptare

Diese Seite verwendet Cookies. Durch die Nutzung unserer Seite erklären Sie sich damit einverstanden, dass wir Cookies setzen. Weitere Informationen

Përkthyes

Radio Projekt 21

Ndegjo me Internet Explorer

Ndegjo me Firefox

Forumsstruktur

Team

Themen

Thema Antworten Likes Zugriffe Letzte Antwort

Speca turshi me vaj, uthull dhe hudhër

0 1.504

Bukë shtëpie

1 947

Aldin

Lakror misri me spanaq

0 489

Përpeq

0 ±0 495

Disa ide per nje Mengjes te Shijshem

 • bfedi
 • bfedi
0 ±0 509

Pergadit Musake me Patate

 • bfedi
 • bfedi
0 ±0 498

Mish qengji i pjekur

7 1.067

.:Zєѕнкαηנα:.

Pallaqinka De la Remi ***

12 1.256

*Syri-Embel*

Lazanjë

 • Moxxi
 • Moxxi
0 744

Ëmbëlsirë me ananas

 • Moxxi
 • Moxxi
0 480

Musaka me patate

 • Moxxi
 • Moxxi
0 514

Këshilla të rëndësishme për kuzhinën tuaj

1 886

Ar.beni

Spinaq me Vezë

0 500

Foto Tortesh

87 3.754

.:Zєѕнкαηנα:.

Si te Zbukurojm Shalqinje VIDEO

3 946

Bσѕѕι™

Koko princesha

 • Moxxi
 • Moxxi
0 487

Tortë me çokollatë

 • Moxxi
 • Moxxi
0 503

Gullash me mish viçi

1 1.071

Anessa

Ëmbëlsirë me reçel pjeshke

0 +1 517

Petulla (Berlina)

0 +1 617
 • Benutzer online 21

  21 Besucher

 • Statistik

  285 Themen - 498 Beiträge (0,15 Beiträge pro Tag)