Kuzhina shqiptare

Diese Seite verwendet Cookies. Durch die Nutzung unserer Seite erklären Sie sich damit einverstanden, dass wir Cookies setzen. Weitere Informationen

Përkthyes

Radio Projekt 21

Ndegjo me Internet Explorer

Ndegjo me Firefox

Forumsstruktur

Team

Themen

Thema Antworten Likes Zugriffe Letzte Antwort

Speca turshi me vaj, uthull dhe hudhër

0 3.291

Bukë shtëpie

1 1.855

Aldin

Lakror misri me spanaq

0 999

Përpeq

0 ±0 1.040

Disa ide per nje Mengjes te Shijshem

 • bfedi
 • bfedi
0 ±0 1.002

Pergadit Musake me Patate

 • bfedi
 • bfedi
0 ±0 1.044

Mish qengji i pjekur

7 2.237

.:Zєѕнкαηנα:.

Pallaqinka De la Remi ***

12 2.743

*Syri-Embel*

Lazanjë

 • Moxxi
 • Moxxi
0 1.477

Ëmbëlsirë me ananas

 • Moxxi
 • Moxxi
0 957

Musaka me patate

 • Moxxi
 • Moxxi
0 1.034

Këshilla të rëndësishme për kuzhinën tuaj

1 1.854

Ar.beni

Spinaq me Vezë

0 995

Foto Tortesh

87 9.605

.:Zєѕнкαηנα:.

Si te Zbukurojm Shalqinje VIDEO

3 1.917

Bσѕѕι™

Koko princesha

 • Moxxi
 • Moxxi
0 978

Tortë me çokollatë

 • Moxxi
 • Moxxi
0 1.005

Gullash me mish viçi

1 1.984

Anessa

Ëmbëlsirë me reçel pjeshke

0 +1 1.028

Petulla (Berlina)

0 +1 1.144
 • Statistik

  285 Themen - 498 Beiträge (0,11 Beiträge pro Tag)