Kuzhina shqiptare

Diese Seite verwendet Cookies. Durch die Nutzung unserer Seite erklären Sie sich damit einverstanden, dass wir Cookies setzen. Weitere Informationen

Përkthyes

Radio Projekt 21

Ndegjo me Internet Explorer

Ndegjo me Firefox

Forumsstruktur

Team

Themen

Thema Antworten Likes Zugriffe Letzte Antwort

Speca turshi me vaj, uthull dhe hudhër

0 1.529

Bukë shtëpie

1 963

Aldin

Lakror misri me spanaq

0 497

Përpeq

0 ±0 503

Disa ide per nje Mengjes te Shijshem

 • bfedi
 • bfedi
0 ±0 517

Pergadit Musake me Patate

 • bfedi
 • bfedi
0 ±0 506

Mish qengji i pjekur

7 1.083

.:Zєѕнкαηנα:.

Pallaqinka De la Remi ***

12 1.276

*Syri-Embel*

Lazanjë

 • Moxxi
 • Moxxi
0 754

Ëmbëlsirë me ananas

 • Moxxi
 • Moxxi
0 488

Musaka me patate

 • Moxxi
 • Moxxi
0 522

Këshilla të rëndësishme për kuzhinën tuaj

1 902

Ar.beni

Spinaq me Vezë

0 508

Foto Tortesh

87 3.810

.:Zєѕнкαηנα:.

Si te Zbukurojm Shalqinje VIDEO

3 962

Bσѕѕι™

Koko princesha

 • Moxxi
 • Moxxi
0 495

Tortë me çokollatë

 • Moxxi
 • Moxxi
0 511

Gullash me mish viçi

1 1.087

Anessa

Ëmbëlsirë me reçel pjeshke

0 +1 525

Petulla (Berlina)

0 +1 625
 • Benutzer online 6

  6 Besucher

 • Statistik

  285 Themen - 498 Beiträge (0,15 Beiträge pro Tag)