Kuzhina shqiptare

Diese Seite verwendet Cookies. Durch die Nutzung unserer Seite erklären Sie sich damit einverstanden, dass wir Cookies setzen. Weitere Informationen

Përkthyes

Radio Projekt 21

Ndegjo me Internet Explorer

Ndegjo me Firefox

Forumsstruktur

Team

Themen

Thema Antworten Likes Zugriffe Letzte Antwort

Speca turshi me vaj, uthull dhe hudhër

0 2.073

Bukë shtëpie

1 1.311

Aldin

Lakror misri me spanaq

0 673

Përpeq

0 ±0 679

Disa ide per nje Mengjes te Shijshem

 • bfedi
 • bfedi
0 ±0 693

Pergadit Musake me Patate

 • bfedi
 • bfedi
0 ±0 682

Mish qengji i pjekur

7 1.431

.:Zєѕнкαηנα:.

Pallaqinka De la Remi ***

12 1.642

*Syri-Embel*

Lazanjë

 • Moxxi
 • Moxxi
0 944

Ëmbëlsirë me ananas

 • Moxxi
 • Moxxi
0 664

Musaka me patate

 • Moxxi
 • Moxxi
0 699

Këshilla të rëndësishme për kuzhinën tuaj

1 1.248

Ar.beni

Spinaq me Vezë

0 683

Foto Tortesh

87 5.056

.:Zєѕнкαηנα:.

Si te Zbukurojm Shalqinje VIDEO

3 1.308

Bσѕѕι™

Koko princesha

 • Moxxi
 • Moxxi
0 671

Tortë me çokollatë

 • Moxxi
 • Moxxi
0 687

Gullash me mish viçi

1 1.436

Anessa

Ëmbëlsirë me reçel pjeshke

0 +1 701

Petulla (Berlina)

0 +1 801
 • Benutzer online 78

  78 Besucher

 • Statistik

  285 Themen - 498 Beiträge (0,14 Beiträge pro Tag)