Kuzhina shqiptare

Diese Seite verwendet Cookies. Durch die Nutzung unserer Seite erklären Sie sich damit einverstanden, dass wir Cookies setzen. Weitere Informationen

Përkthyes

Radio Projekt 21

Ndegjo me Internet Explorer

Ndegjo me Firefox

Forumsstruktur

Team

Themen

Thema Antworten Likes Zugriffe Letzte Antwort

Speca turshi me vaj, uthull dhe hudhër

0 3.515

Bukë shtëpie

1 1.947

Aldin

Lakror misri me spanaq

0 1.060

Përpeq

0 ±0 1.084

Disa ide per nje Mengjes te Shijshem

 • bfedi
 • bfedi
0 ±0 1.056

Pergadit Musake me Patate

 • bfedi
 • bfedi
0 ±0 1.102

Mish qengji i pjekur

7 2.404

.:Zєѕнкαηנα:.

Pallaqinka De la Remi ***

12 2.987

*Syri-Embel*

Lazanjë

 • Moxxi
 • Moxxi
0 1.543

Ëmbëlsirë me ananas

 • Moxxi
 • Moxxi
0 1.012

Musaka me patate

 • Moxxi
 • Moxxi
0 1.085

Këshilla të rëndësishme për kuzhinën tuaj

1 2.297

Ar.beni

Spinaq me Vezë

0 1.051

Foto Tortesh

87 10.987

.:Zєѕнкαηנα:.

Si te Zbukurojm Shalqinje VIDEO

3 2.025

Bσѕѕι™

Koko princesha

 • Moxxi
 • Moxxi
0 1.024

Tortë me çokollatë

 • Moxxi
 • Moxxi
0 1.044

Gullash me mish viçi

1 2.084

Anessa

Ëmbëlsirë me reçel pjeshke

0 +1 1.078

Petulla (Berlina)

0 +1 1.199
 • Statistik

  285 Themen - 498 Beiträge (0,11 Beiträge pro Tag)