Kuzhina shqiptare

Diese Seite verwendet Cookies. Durch die Nutzung unserer Seite erklären Sie sich damit einverstanden, dass wir Cookies setzen. Weitere Informationen

Përkthyes

Radio Projekt 21

Ndegjo me Internet Explorer

Ndegjo me Firefox

Forumsstruktur

Team

Themen

Thema Antworten Likes Zugriffe Letzte Antwort

Speca turshi me vaj, uthull dhe hudhër

0 1.493

Bukë shtëpie

1 941

Aldin

Lakror misri me spanaq

0 486

Përpeq

0 ±0 492

Disa ide per nje Mengjes te Shijshem

 • bfedi
 • bfedi
0 ±0 506

Pergadit Musake me Patate

 • bfedi
 • bfedi
0 ±0 495

Mish qengji i pjekur

7 1.061

.:Zєѕнкαηנα:.

Pallaqinka De la Remi ***

12 1.250

*Syri-Embel*

Lazanjë

 • Moxxi
 • Moxxi
0 741

Ëmbëlsirë me ananas

 • Moxxi
 • Moxxi
0 477

Musaka me patate

 • Moxxi
 • Moxxi
0 511

Këshilla të rëndësishme për kuzhinën tuaj

1 880

Ar.beni

Spinaq me Vezë

0 497

Foto Tortesh

87 3.733

.:Zєѕнкαηנα:.

Si te Zbukurojm Shalqinje VIDEO

3 940

Bσѕѕι™

Koko princesha

 • Moxxi
 • Moxxi
0 484

Tortë me çokollatë

 • Moxxi
 • Moxxi
0 500

Gullash me mish viçi

1 1.065

Anessa

Ëmbëlsirë me reçel pjeshke

0 +1 514

Petulla (Berlina)

0 +1 614
 • Benutzer online 87

  87 Besucher

 • Statistik

  285 Themen - 498 Beiträge (0,15 Beiträge pro Tag)