Kuzhina shqiptare

Diese Seite verwendet Cookies. Durch die Nutzung unserer Seite erklären Sie sich damit einverstanden, dass wir Cookies setzen. Weitere Informationen

Përkthyes

Radio Projekt 21

Ndegjo me Internet Explorer

Ndegjo me Firefox

Forumsstruktur

Team

Themen

Thema Antworten Likes Zugriffe Letzte Antwort

Speca turshi me vaj, uthull dhe hudhër

0 3.706

Bukë shtëpie

1 2.008

Aldin

Lakror misri me spanaq

0 1.107

Përpeq

0 ±0 1.121

Disa ide per nje Mengjes te Shijshem

 • bfedi
 • bfedi
0 ±0 1.095

Pergadit Musake me Patate

 • bfedi
 • bfedi
0 ±0 1.140

Mish qengji i pjekur

7 2.515

.:Zєѕнкαηנα:.

Pallaqinka De la Remi ***

12 3.118

*Syri-Embel*

Lazanjë

 • Moxxi
 • Moxxi
0 1.596

Ëmbëlsirë me ananas

 • Moxxi
 • Moxxi
0 1.045

Musaka me patate

 • Moxxi
 • Moxxi
0 1.124

Këshilla të rëndësishme për kuzhinën tuaj

1 2.697

Ar.beni

Spinaq me Vezë

0 1.097

Foto Tortesh

87 11.658

.:Zєѕнкαηנα:.

Si te Zbukurojm Shalqinje VIDEO

3 2.102

Bσѕѕι™

Koko princesha

 • Moxxi
 • Moxxi
0 1.058

Tortë me çokollatë

 • Moxxi
 • Moxxi
0 1.078

Gullash me mish viçi

1 2.143

Anessa

Ëmbëlsirë me reçel pjeshke

0 +1 1.115

Petulla (Berlina)

0 +1 1.245
 • Benutzer online 3

  3 Besucher

 • Statistik

  285 Themen - 498 Beiträge (0,11 Beiträge pro Tag)