Kuzhina shqiptare

Diese Seite verwendet Cookies. Durch die Nutzung unserer Seite erklären Sie sich damit einverstanden, dass wir Cookies setzen. Weitere Informationen

Përkthyes

Radio Projekt 21

Ndegjo me Internet Explorer

Ndegjo me Firefox

Forumsstruktur

Team

Themen

Thema Antworten Likes Zugriffe Letzte Antwort

Speca turshi me vaj, uthull dhe hudhër

0 985

Bukë shtëpie

1 615

Aldin

Lakror misri me spanaq

0 322

Përpeq

0 ±0 328

Disa ide per nje Mengjes te Shijshem

 • bfedi
 • bfedi
0 ±0 342

Pergadit Musake me Patate

 • bfedi
 • bfedi
0 ±0 329

Mish qengji i pjekur

7 735

.:Zєѕнкαηנα:.

Pallaqinka De la Remi ***

12 918

*Syri-Embel*

Lazanjë

 • Moxxi
 • Moxxi
0 559

Ëmbëlsirë me ananas

 • Moxxi
 • Moxxi
0 313

Musaka me patate

 • Moxxi
 • Moxxi
0 346

Këshilla të rëndësishme për kuzhinën tuaj

1 557

Ar.beni

Spinaq me Vezë

0 335

Foto Tortesh

87 2.553

.:Zєѕнкαηנα:.

Si te Zbukurojm Shalqinje VIDEO

3 614

Bσѕѕι™

Koko princesha

 • Moxxi
 • Moxxi
0 320

Tortë me çokollatë

 • Moxxi
 • Moxxi
0 336

Gullash me mish viçi

1 738

Anessa

Ëmbëlsirë me reçel pjeshke

0 +1 350

Petulla (Berlina)

0 +1 450
 • Benutzer online 12

  12 Besucher

 • Statistik

  285 Themen - 498 Beiträge (0,15 Beiträge pro Tag)