Kuzhina shqiptare

Diese Seite verwendet Cookies. Durch die Nutzung unserer Seite erklären Sie sich damit einverstanden, dass wir Cookies setzen. Weitere Informationen

Përkthyes

Radio Projekt 21

Ndegjo me Internet Explorer

Ndegjo me Firefox

Forumsstruktur

Team

Themen

Thema Antworten Likes Zugriffe Letzte Antwort

Speca turshi me vaj, uthull dhe hudhër

0 3.149

Bukë shtëpie

1 1.753

Aldin

Lakror misri me spanaq

0 936

Përpeq

0 ±0 963

Disa ide per nje Mengjes te Shijshem

 • bfedi
 • bfedi
0 ±0 933

Pergadit Musake me Patate

 • bfedi
 • bfedi
0 ±0 965

Mish qengji i pjekur

7 2.050

.:Zєѕнкαηנα:.

Pallaqinka De la Remi ***

12 2.495

*Syri-Embel*

Lazanjë

 • Moxxi
 • Moxxi
0 1.390

Ëmbëlsirë me ananas

 • Moxxi
 • Moxxi
0 892

Musaka me patate

 • Moxxi
 • Moxxi
0 966

Këshilla të rëndësishme për kuzhinën tuaj

1 1.687

Ar.beni

Spinaq me Vezë

0 938

Foto Tortesh

87 8.484

.:Zєѕнкαηנα:.

Si te Zbukurojm Shalqinje VIDEO

3 1.777

Bσѕѕι™

Koko princesha

 • Moxxi
 • Moxxi
0 913

Tortë me çokollatë

 • Moxxi
 • Moxxi
0 936

Gullash me mish viçi

1 1.892

Anessa

Ëmbëlsirë me reçel pjeshke

0 +1 960

Petulla (Berlina)

0 +1 1.069
 • Statistik

  285 Themen - 498 Beiträge (0,12 Beiträge pro Tag)