Kuzhina shqiptare

Diese Seite verwendet Cookies. Durch die Nutzung unserer Seite erklären Sie sich damit einverstanden, dass wir Cookies setzen. Weitere Informationen

Përkthyes

Radio Projekt 21

Ndegjo me Internet Explorer

Ndegjo me Firefox

Forumsstruktur

Team

Themen

Thema Antworten Likes Zugriffe Letzte Antwort

Speca turshi me vaj, uthull dhe hudhër

0 1.550

Bukë shtëpie

1 977

Aldin

Lakror misri me spanaq

0 504

Përpeq

0 ±0 510

Disa ide per nje Mengjes te Shijshem

 • bfedi
 • bfedi
0 ±0 524

Pergadit Musake me Patate

 • bfedi
 • bfedi
0 ±0 513

Mish qengji i pjekur

7 1.097

.:Zєѕнкαηנα:.

Pallaqinka De la Remi ***

12 1.291

*Syri-Embel*

Lazanjë

 • Moxxi
 • Moxxi
0 761

Ëmbëlsirë me ananas

 • Moxxi
 • Moxxi
0 495

Musaka me patate

 • Moxxi
 • Moxxi
0 529

Këshilla të rëndësishme për kuzhinën tuaj

1 916

Ar.beni

Spinaq me Vezë

0 515

Foto Tortesh

87 3.859

.:Zєѕнкαηנα:.

Si te Zbukurojm Shalqinje VIDEO

3 976

Bσѕѕι™

Koko princesha

 • Moxxi
 • Moxxi
0 502

Tortë me çokollatë

 • Moxxi
 • Moxxi
0 518

Gullash me mish viçi

1 1.101

Anessa

Ëmbëlsirë me reçel pjeshke

0 +1 532

Petulla (Berlina)

0 +1 632
 • Benutzer online 11

  11 Besucher

 • Statistik

  285 Themen - 498 Beiträge (0,15 Beiträge pro Tag)