Kuzhina shqiptare

Diese Seite verwendet Cookies. Durch die Nutzung unserer Seite erklären Sie sich damit einverstanden, dass wir Cookies setzen. Weitere Informationen

Përkthyes

Radio Projekt 21

Ndegjo me Internet Explorer

Ndegjo me Firefox

Forumsstruktur

Team

Themen

Thema Antworten Likes Zugriffe Letzte Antwort

Speca turshi me vaj, uthull dhe hudhër

0 2.992

Bukë shtëpie

1 1.641

Aldin

Lakror misri me spanaq

0 874

Përpeq

0 ±0 878

Disa ide per nje Mengjes te Shijshem

 • bfedi
 • bfedi
0 ±0 875

Pergadit Musake me Patate

 • bfedi
 • bfedi
0 ±0 888

Mish qengji i pjekur

7 1.896

.:Zєѕнкαηנα:.

Pallaqinka De la Remi ***

12 2.288

*Syri-Embel*

Lazanjë

 • Moxxi
 • Moxxi
0 1.308

Ëmbëlsirë me ananas

 • Moxxi
 • Moxxi
0 839

Musaka me patate

 • Moxxi
 • Moxxi
0 896

Këshilla të rëndësishme për kuzhinën tuaj

1 1.575

Ar.beni

Spinaq me Vezë

0 861

Foto Tortesh

87 7.627

.:Zєѕнкαηנα:.

Si te Zbukurojm Shalqinje VIDEO

3 1.645

Bσѕѕι™

Koko princesha

 • Moxxi
 • Moxxi
0 847

Tortë me çokollatë

 • Moxxi
 • Moxxi
0 869

Gullash me mish viçi

1 1.769

Anessa

Ëmbëlsirë me reçel pjeshke

0 +1 887

Petulla (Berlina)

0 +1 993
 • Statistik

  285 Themen - 498 Beiträge (0,12 Beiträge pro Tag)