Kuzhina shqiptare

Diese Seite verwendet Cookies. Durch die Nutzung unserer Seite erklären Sie sich damit einverstanden, dass wir Cookies setzen. Weitere Informationen

Përkthyes

Radio Projekt 21

Ndegjo me Internet Explorer

Ndegjo me Firefox

Forumsstruktur

Team

Themen

Thema Antworten Likes Zugriffe Letzte Antwort

Speca turshi me vaj, uthull dhe hudhër

0 246

Bukë shtëpie

1 145

Aldin

Lakror misri me spanaq

0 84

Përpeq

0 ±0 89

Disa ide per nje Mengjes te Shijshem

 • bfedi
 • bfedi
0 ±0 106

Pergadit Musake me Patate

 • bfedi
 • bfedi
0 ±0 88

Mish qengji i pjekur

7 254

.:Zєѕнкαηנα:.

Pallaqinka De la Remi ***

12 400

*Syri-Embel*

Lazanjë

 • Moxxi
 • Moxxi
0 291

Ëmbëlsirë me ananas

 • Moxxi
 • Moxxi
0 75

Musaka me patate

 • Moxxi
 • Moxxi
0 107

Këshilla të rëndësishme për kuzhinën tuaj

1 88

Ar.beni

Spinaq me Vezë

0 98

Foto Tortesh

87 783

.:Zєѕнкαηנα:.

Si te Zbukurojm Shalqinje VIDEO

3 140

Bσѕѕι™

Koko princesha

 • Moxxi
 • Moxxi
0 83

Tortë me çokollatë

 • Moxxi
 • Moxxi
0 96

Gullash me mish viçi

1 267

Anessa

Ëmbëlsirë me reçel pjeshke

0 +1 113

Petulla (Berlina)

0 +1 213
 • Benutzer online 21

  21 Besucher

 • Statistik

  285 Themen - 498 Beiträge (0,15 Beiträge pro Tag)