Kuzhina shqiptare

Diese Seite verwendet Cookies. Durch die Nutzung unserer Seite erklären Sie sich damit einverstanden, dass wir Cookies setzen. Weitere Informationen

Përkthyes

Radio Projekt 21

Ndegjo me Internet Explorer

Ndegjo me Firefox

Forumsstruktur

Team

Themen

Thema Antworten Likes Zugriffe Letzte Antwort

Speca turshi me vaj, uthull dhe hudhër

0 3.180

Bukë shtëpie

1 1.781

Aldin

Lakror misri me spanaq

0 958

Përpeq

0 ±0 989

Disa ide per nje Mengjes te Shijshem

 • bfedi
 • bfedi
0 ±0 952

Pergadit Musake me Patate

 • bfedi
 • bfedi
0 ±0 993

Mish qengji i pjekur

7 2.105

.:Zєѕнкαηנα:.

Pallaqinka De la Remi ***

12 2.567

*Syri-Embel*

Lazanjë

 • Moxxi
 • Moxxi
0 1.410

Ëmbëlsirë me ananas

 • Moxxi
 • Moxxi
0 908

Musaka me patate

 • Moxxi
 • Moxxi
0 985

Këshilla të rëndësishme për kuzhinën tuaj

1 1.711

Ar.beni

Spinaq me Vezë

0 957

Foto Tortesh

87 8.766

.:Zєѕнкαηנα:.

Si te Zbukurojm Shalqinje VIDEO

3 1.816

Bσѕѕι™

Koko princesha

 • Moxxi
 • Moxxi
0 932

Tortë me çokollatë

 • Moxxi
 • Moxxi
0 957

Gullash me mish viçi

1 1.918

Anessa

Ëmbëlsirë me reçel pjeshke

0 +1 984

Petulla (Berlina)

0 +1 1.093
 • Statistik

  285 Themen - 498 Beiträge (0,12 Beiträge pro Tag)