Kuzhina shqiptare

Diese Seite verwendet Cookies. Durch die Nutzung unserer Seite erklären Sie sich damit einverstanden, dass wir Cookies setzen. Weitere Informationen

Përkthyes

Radio Projekt 21

Ndegjo me Internet Explorer

Ndegjo me Firefox

Forumsstruktur

Team

Themen

Thema Antworten Likes Zugriffe Letzte Antwort

Speca turshi me vaj, uthull dhe hudhër

0 2.992

Bukë shtëpie

1 1.640

Aldin

Lakror misri me spanaq

0 872

Përpeq

0 ±0 877

Disa ide per nje Mengjes te Shijshem

 • bfedi
 • bfedi
0 ±0 875

Pergadit Musake me Patate

 • bfedi
 • bfedi
0 ±0 888

Mish qengji i pjekur

7 1.893

.:Zєѕнкαηנα:.

Pallaqinka De la Remi ***

12 2.282

*Syri-Embel*

Lazanjë

 • Moxxi
 • Moxxi
0 1.307

Ëmbëlsirë me ananas

 • Moxxi
 • Moxxi
0 839

Musaka me patate

 • Moxxi
 • Moxxi
0 895

Këshilla të rëndësishme për kuzhinën tuaj

1 1.570

Ar.beni

Spinaq me Vezë

0 860

Foto Tortesh

87 7.606

.:Zєѕнкαηנα:.

Si te Zbukurojm Shalqinje VIDEO

3 1.643

Bσѕѕι™

Koko princesha

 • Moxxi
 • Moxxi
0 846

Tortë me çokollatë

 • Moxxi
 • Moxxi
0 868

Gullash me mish viçi

1 1.769

Anessa

Ëmbëlsirë me reçel pjeshke

0 +1 886

Petulla (Berlina)

0 +1 992
 • Benutzer online 2

  2 Besucher

 • Statistik

  285 Themen - 498 Beiträge (0,12 Beiträge pro Tag)