Kuzhina shqiptare

Diese Seite verwendet Cookies. Durch die Nutzung unserer Seite erklären Sie sich damit einverstanden, dass wir Cookies setzen. Weitere Informationen

Përkthyes

Radio Projekt 21

Ndegjo me Internet Explorer

Ndegjo me Firefox

Forumsstruktur

Team

Themen

Thema Antworten Likes Zugriffe Letzte Antwort

Speca turshi me vaj, uthull dhe hudhër

0 3.139

Bukë shtëpie

1 1.740

Aldin

Lakror misri me spanaq

0 929

Përpeq

0 ±0 960

Disa ide per nje Mengjes te Shijshem

 • bfedi
 • bfedi
0 ±0 927

Pergadit Musake me Patate

 • bfedi
 • bfedi
0 ±0 959

Mish qengji i pjekur

7 2.043

.:Zєѕнкαηנα:.

Pallaqinka De la Remi ***

12 2.480

*Syri-Embel*

Lazanjë

 • Moxxi
 • Moxxi
0 1.383

Ëmbëlsirë me ananas

 • Moxxi
 • Moxxi
0 886

Musaka me patate

 • Moxxi
 • Moxxi
0 960

Këshilla të rëndësishme për kuzhinën tuaj

1 1.677

Ar.beni

Spinaq me Vezë

0 934

Foto Tortesh

87 8.445

.:Zєѕнкαηנα:.

Si te Zbukurojm Shalqinje VIDEO

3 1.770

Bσѕѕι™

Koko princesha

 • Moxxi
 • Moxxi
0 907

Tortë me çokollatë

 • Moxxi
 • Moxxi
0 932

Gullash me mish viçi

1 1.883

Anessa

Ëmbëlsirë me reçel pjeshke

0 +1 955

Petulla (Berlina)

0 +1 1.063
 • Benutzer online 2

  2 Besucher

 • Statistik

  285 Themen - 498 Beiträge (0,12 Beiträge pro Tag)