Kuzhina shqiptare

Diese Seite verwendet Cookies. Durch die Nutzung unserer Seite erklären Sie sich damit einverstanden, dass wir Cookies setzen. Weitere Informationen

Përkthyes

Radio Projekt 21

Ndegjo me Internet Explorer

Ndegjo me Firefox

Forumsstruktur

Team

Themen

Thema Antworten Likes Zugriffe Letzte Antwort

Speca turshi me vaj, uthull dhe hudhër

0 3.282

Bukë shtëpie

1 1.850

Aldin

Lakror misri me spanaq

0 996

Përpeq

0 ±0 1.035

Disa ide per nje Mengjes te Shijshem

 • bfedi
 • bfedi
0 ±0 999

Pergadit Musake me Patate

 • bfedi
 • bfedi
0 ±0 1.042

Mish qengji i pjekur

7 2.227

.:Zєѕнкαηנα:.

Pallaqinka De la Remi ***

12 2.726

*Syri-Embel*

Lazanjë

 • Moxxi
 • Moxxi
0 1.470

Ëmbëlsirë me ananas

 • Moxxi
 • Moxxi
0 955

Musaka me patate

 • Moxxi
 • Moxxi
0 1.032

Këshilla të rëndësishme për kuzhinën tuaj

1 1.844

Ar.beni

Spinaq me Vezë

0 993

Foto Tortesh

87 9.537

.:Zєѕнкαηנα:.

Si te Zbukurojm Shalqinje VIDEO

3 1.907

Bσѕѕι™

Koko princesha

 • Moxxi
 • Moxxi
0 975

Tortë me çokollatë

 • Moxxi
 • Moxxi
0 1.000

Gullash me mish viçi

1 1.983

Anessa

Ëmbëlsirë me reçel pjeshke

0 +1 1.025

Petulla (Berlina)

0 +1 1.142
 • Statistik

  285 Themen - 498 Beiträge (0,12 Beiträge pro Tag)