Kuzhina shqiptare

Diese Seite verwendet Cookies. Durch die Nutzung unserer Seite erklären Sie sich damit einverstanden, dass wir Cookies setzen. Weitere Informationen

Përkthyes

Radio Projekt 21

Ndegjo me Internet Explorer

Ndegjo me Firefox

Forumsstruktur

Team

Themen

Thema Antworten Likes Zugriffe Letzte Antwort

Speca turshi me vaj, uthull dhe hudhër

0 1.001

Bukë shtëpie

1 629

Aldin

Lakror misri me spanaq

0 329

Përpeq

0 ±0 335

Disa ide per nje Mengjes te Shijshem

 • bfedi
 • bfedi
0 ±0 349

Pergadit Musake me Patate

 • bfedi
 • bfedi
0 ±0 336

Mish qengji i pjekur

7 749

.:Zєѕнкαηנα:.

Pallaqinka De la Remi ***

12 933

*Syri-Embel*

Lazanjë

 • Moxxi
 • Moxxi
0 568

Ëmbëlsirë me ananas

 • Moxxi
 • Moxxi
0 321

Musaka me patate

 • Moxxi
 • Moxxi
0 353

Këshilla të rëndësishme për kuzhinën tuaj

1 571

Ar.beni

Spinaq me Vezë

0 342

Foto Tortesh

87 2.602

.:Zєѕнкαηנα:.

Si te Zbukurojm Shalqinje VIDEO

3 628

Bσѕѕι™

Koko princesha

 • Moxxi
 • Moxxi
0 327

Tortë me çokollatë

 • Moxxi
 • Moxxi
0 343

Gullash me mish viçi

1 752

Anessa

Ëmbëlsirë me reçel pjeshke

0 +1 358

Petulla (Berlina)

0 +1 457
 • Benutzer online 413

  413 Besucher

 • Statistik

  285 Themen - 498 Beiträge (0,15 Beiträge pro Tag)