Kuzhina shqiptare

Diese Seite verwendet Cookies. Durch die Nutzung unserer Seite erklären Sie sich damit einverstanden, dass wir Cookies setzen. Weitere Informationen

Përkthyes

Radio Projekt 21

Ndegjo me Internet Explorer

Ndegjo me Firefox

Forumsstruktur

Team

Themen

Thema Antworten Likes Zugriffe Letzte Antwort

Speca turshi me vaj, uthull dhe hudhër

0 2.062

Bukë shtëpie

1 1.303

Aldin

Lakror misri me spanaq

0 669

Përpeq

0 ±0 675

Disa ide per nje Mengjes te Shijshem

 • bfedi
 • bfedi
0 ±0 689

Pergadit Musake me Patate

 • bfedi
 • bfedi
0 ±0 678

Mish qengji i pjekur

7 1.423

.:Zєѕнкαηנα:.

Pallaqinka De la Remi ***

12 1.634

*Syri-Embel*

Lazanjë

 • Moxxi
 • Moxxi
0 940

Ëmbëlsirë me ananas

 • Moxxi
 • Moxxi
0 660

Musaka me patate

 • Moxxi
 • Moxxi
0 695

Këshilla të rëndësishme për kuzhinën tuaj

1 1.240

Ar.beni

Spinaq me Vezë

0 679

Foto Tortesh

87 5.028

.:Zєѕнкαηנα:.

Si te Zbukurojm Shalqinje VIDEO

3 1.300

Bσѕѕι™

Koko princesha

 • Moxxi
 • Moxxi
0 667

Tortë me çokollatë

 • Moxxi
 • Moxxi
0 683

Gullash me mish viçi

1 1.428

Anessa

Ëmbëlsirë me reçel pjeshke

0 +1 697

Petulla (Berlina)

0 +1 797
 • Benutzer online 13

  13 Besucher

 • Statistik

  285 Themen - 498 Beiträge (0,14 Beiträge pro Tag)