Kuzhina shqiptare

Diese Seite verwendet Cookies. Durch die Nutzung unserer Seite erklären Sie sich damit einverstanden, dass wir Cookies setzen. Weitere Informationen

Përkthyes

Radio Projekt 21

Ndegjo me Internet Explorer

Ndegjo me Firefox

Forumsstruktur

Team

Themen

Thema Antworten Likes Zugriffe Letzte Antwort

Speca turshi me vaj, uthull dhe hudhër

0 979

Bukë shtëpie

1 611

Aldin

Lakror misri me spanaq

0 320

Përpeq

0 ±0 326

Disa ide per nje Mengjes te Shijshem

 • bfedi
 • bfedi
0 ±0 340

Pergadit Musake me Patate

 • bfedi
 • bfedi
0 ±0 327

Mish qengji i pjekur

7 731

.:Zєѕнкαηנα:.

Pallaqinka De la Remi ***

12 914

*Syri-Embel*

Lazanjë

 • Moxxi
 • Moxxi
0 557

Ëmbëlsirë me ananas

 • Moxxi
 • Moxxi
0 311

Musaka me patate

 • Moxxi
 • Moxxi
0 344

Këshilla të rëndësishme për kuzhinën tuaj

1 553

Ar.beni

Spinaq me Vezë

0 333

Foto Tortesh

87 2.539

.:Zєѕнкαηנα:.

Si te Zbukurojm Shalqinje VIDEO

3 610

Bσѕѕι™

Koko princesha

 • Moxxi
 • Moxxi
0 318

Tortë me çokollatë

 • Moxxi
 • Moxxi
0 334

Gullash me mish viçi

1 734

Anessa

Ëmbëlsirë me reçel pjeshke

0 +1 348

Petulla (Berlina)

0 +1 448
 • Benutzer online 10

  10 Besucher

 • Statistik

  285 Themen - 498 Beiträge (0,15 Beiträge pro Tag)