Kuzhina shqiptare

Diese Seite verwendet Cookies. Durch die Nutzung unserer Seite erklären Sie sich damit einverstanden, dass wir Cookies setzen. Weitere Informationen

Përkthyes

Radio Projekt 21

Ndegjo me Internet Explorer

Ndegjo me Firefox

Forumsstruktur

Team

Themen

Thema Antworten Likes Zugriffe Letzte Antwort

Speca turshi me vaj, uthull dhe hudhër

0 3.335

Bukë shtëpie

1 1.889

Aldin

Lakror misri me spanaq

0 1.018

Përpeq

0 ±0 1.055

Disa ide per nje Mengjes te Shijshem

 • bfedi
 • bfedi
0 ±0 1.016

Pergadit Musake me Patate

 • bfedi
 • bfedi
0 ±0 1.061

Mish qengji i pjekur

7 2.286

.:Zєѕнкαηנα:.

Pallaqinka De la Remi ***

12 2.823

*Syri-Embel*

Lazanjë

 • Moxxi
 • Moxxi
0 1.495

Ëmbëlsirë me ananas

 • Moxxi
 • Moxxi
0 973

Musaka me patate

 • Moxxi
 • Moxxi
0 1.054

Këshilla të rëndësishme për kuzhinën tuaj

1 1.928

Ar.beni

Spinaq me Vezë

0 1.011

Foto Tortesh

87 10.035

.:Zєѕнкαηנα:.

Si te Zbukurojm Shalqinje VIDEO

3 1.948

Bσѕѕι™

Koko princesha

 • Moxxi
 • Moxxi
0 990

Tortë me çokollatë

 • Moxxi
 • Moxxi
0 1.018

Gullash me mish viçi

1 2.012

Anessa

Ëmbëlsirë me reçel pjeshke

0 +1 1.052

Petulla (Berlina)

0 +1 1.159
 • Statistik

  285 Themen - 498 Beiträge (0,11 Beiträge pro Tag)