Kuzhina shqiptare

Diese Seite verwendet Cookies. Durch die Nutzung unserer Seite erklären Sie sich damit einverstanden, dass wir Cookies setzen. Weitere Informationen

Përkthyes

Radio Projekt 21

Ndegjo me Internet Explorer

Ndegjo me Firefox

Forumsstruktur

Team

Themen

Thema Antworten Likes Zugriffe Letzte Antwort

Speca turshi me vaj, uthull dhe hudhër

0 3.171

Bukë shtëpie

1 1.771

Aldin

Lakror misri me spanaq

0 953

Përpeq

0 ±0 983

Disa ide per nje Mengjes te Shijshem

 • bfedi
 • bfedi
0 ±0 948

Pergadit Musake me Patate

 • bfedi
 • bfedi
0 ±0 986

Mish qengji i pjekur

7 2.102

.:Zєѕнкαηנα:.

Pallaqinka De la Remi ***

12 2.555

*Syri-Embel*

Lazanjë

 • Moxxi
 • Moxxi
0 1.407

Ëmbëlsirë me ananas

 • Moxxi
 • Moxxi
0 907

Musaka me patate

 • Moxxi
 • Moxxi
0 983

Këshilla të rëndësishme për kuzhinën tuaj

1 1.709

Ar.beni

Spinaq me Vezë

0 957

Foto Tortesh

87 8.747

.:Zєѕнкαηנα:.

Si te Zbukurojm Shalqinje VIDEO

3 1.810

Bσѕѕι™

Koko princesha

 • Moxxi
 • Moxxi
0 930

Tortë me çokollatë

 • Moxxi
 • Moxxi
0 954

Gullash me mish viçi

1 1.915

Anessa

Ëmbëlsirë me reçel pjeshke

0 +1 978

Petulla (Berlina)

0 +1 1.087
 • Statistik

  285 Themen - 498 Beiträge (0,12 Beiträge pro Tag)