Kuzhina shqiptare

Diese Seite verwendet Cookies. Durch die Nutzung unserer Seite erklären Sie sich damit einverstanden, dass wir Cookies setzen. Weitere Informationen

Përkthyes

Radio Projekt 21

Ndegjo me Internet Explorer

Ndegjo me Firefox

Forumsstruktur

Team

Themen

Thema Antworten Likes Zugriffe Letzte Antwort

Speca turshi me vaj, uthull dhe hudhër

0 2.096

Bukë shtëpie

1 1.325

Aldin

Lakror misri me spanaq

0 680

Përpeq

0 ±0 686

Disa ide per nje Mengjes te Shijshem

 • bfedi
 • bfedi
0 ±0 700

Pergadit Musake me Patate

 • bfedi
 • bfedi
0 ±0 689

Mish qengji i pjekur

7 1.445

.:Zєѕнкαηנα:.

Pallaqinka De la Remi ***

12 1.656

*Syri-Embel*

Lazanjë

 • Moxxi
 • Moxxi
0 951

Ëmbëlsirë me ananas

 • Moxxi
 • Moxxi
0 671

Musaka me patate

 • Moxxi
 • Moxxi
0 706

Këshilla të rëndësishme për kuzhinën tuaj

1 1.262

Ar.beni

Spinaq me Vezë

0 690

Foto Tortesh

87 5.105

.:Zєѕнкαηנα:.

Si te Zbukurojm Shalqinje VIDEO

3 1.322

Bσѕѕι™

Koko princesha

 • Moxxi
 • Moxxi
0 678

Tortë me çokollatë

 • Moxxi
 • Moxxi
0 694

Gullash me mish viçi

1 1.450

Anessa

Ëmbëlsirë me reçel pjeshke

0 +1 708

Petulla (Berlina)

0 +1 808
 • Benutzer online 4

  4 Besucher

 • Statistik

  285 Themen - 498 Beiträge (0,14 Beiträge pro Tag)