Kuzhina shqiptare

Diese Seite verwendet Cookies. Durch die Nutzung unserer Seite erklären Sie sich damit einverstanden, dass wir Cookies setzen. Weitere Informationen

Përkthyes

Radio Projekt 21

Ndegjo me Internet Explorer

Ndegjo me Firefox

Forumsstruktur

Team

Themen

Thema Antworten Likes Zugriffe Letzte Antwort

Speca turshi me vaj, uthull dhe hudhër

0 2.846

Bukë shtëpie

1 1.551

Aldin

Lakror misri me spanaq

0 797

Përpeq

0 ±0 809

Disa ide per nje Mengjes te Shijshem

 • bfedi
 • bfedi
0 ±0 815

Pergadit Musake me Patate

 • bfedi
 • bfedi
0 ±0 816

Mish qengji i pjekur

7 1.703

.:Zєѕнкαηנα:.

Pallaqinka De la Remi ***

12 2.011

*Syri-Embel*

Lazanjë

 • Moxxi
 • Moxxi
0 1.214

Ëmbëlsirë me ananas

 • Moxxi
 • Moxxi
0 790

Musaka me patate

 • Moxxi
 • Moxxi
0 825

Këshilla të rëndësishme për kuzhinën tuaj

1 1.483

Ar.beni

Spinaq me Vezë

0 804

Foto Tortesh

87 6.266

.:Zєѕнкαηנα:.

Si te Zbukurojm Shalqinje VIDEO

3 1.542

Bσѕѕι™

Koko princesha

 • Moxxi
 • Moxxi
0 794

Tortë me çokollatë

 • Moxxi
 • Moxxi
0 811

Gullash me mish viçi

1 1.673

Anessa

Ëmbëlsirë me reçel pjeshke

0 +1 829

Petulla (Berlina)

0 +1 923
 • Statistik

  285 Themen - 498 Beiträge (0,13 Beiträge pro Tag)