Kuzhina shqiptare

Diese Seite verwendet Cookies. Durch die Nutzung unserer Seite erklären Sie sich damit einverstanden, dass wir Cookies setzen. Weitere Informationen

Përkthyes

Radio Projekt 21

Ndegjo me Internet Explorer

Ndegjo me Firefox

Forumsstruktur

Team

Themen

Thema Antworten Likes Zugriffe Letzte Antwort

Speca turshi me vaj, uthull dhe hudhër

0 2.911

Bukë shtëpie

1 1.595

Aldin

Lakror misri me spanaq

0 840

Përpeq

0 ±0 848

Disa ide per nje Mengjes te Shijshem

 • bfedi
 • bfedi
0 ±0 849

Pergadit Musake me Patate

 • bfedi
 • bfedi
0 ±0 853

Mish qengji i pjekur

7 1.811

.:Zєѕнкαηנα:.

Pallaqinka De la Remi ***

12 2.172

*Syri-Embel*

Lazanjë

 • Moxxi
 • Moxxi
0 1.264

Ëmbëlsirë me ananas

 • Moxxi
 • Moxxi
0 822

Musaka me patate

 • Moxxi
 • Moxxi
0 864

Këshilla të rëndësishme për kuzhinën tuaj

1 1.530

Ar.beni

Spinaq me Vezë

0 833

Foto Tortesh

87 7.092

.:Zєѕнкαηנα:.

Si te Zbukurojm Shalqinje VIDEO

3 1.603

Bσѕѕι™

Koko princesha

 • Moxxi
 • Moxxi
0 823

Tortë me çokollatë

 • Moxxi
 • Moxxi
0 839

Gullash me mish viçi

1 1.734

Anessa

Ëmbëlsirë me reçel pjeshke

0 +1 860

Petulla (Berlina)

0 +1 953
 • Statistik

  285 Themen - 498 Beiträge (0,12 Beiträge pro Tag)