Kuzhina shqiptare

Diese Seite verwendet Cookies. Durch die Nutzung unserer Seite erklären Sie sich damit einverstanden, dass wir Cookies setzen. Weitere Informationen

Përkthyes

Radio Projekt 21

Ndegjo me Internet Explorer

Ndegjo me Firefox

Forumsstruktur

Team

Themen

Thema Antworten Likes Zugriffe Letzte Antwort

Speca turshi me vaj, uthull dhe hudhër

0 258

Bukë shtëpie

1 153

Aldin

Lakror misri me spanaq

0 88

Përpeq

0 ±0 93

Disa ide per nje Mengjes te Shijshem

 • bfedi
 • bfedi
0 ±0 110

Pergadit Musake me Patate

 • bfedi
 • bfedi
0 ±0 92

Mish qengji i pjekur

7 262

.:Zєѕнкαηנα:.

Pallaqinka De la Remi ***

12 408

*Syri-Embel*

Lazanjë

 • Moxxi
 • Moxxi
0 296

Ëmbëlsirë me ananas

 • Moxxi
 • Moxxi
0 79

Musaka me patate

 • Moxxi
 • Moxxi
0 111

Këshilla të rëndësishme për kuzhinën tuaj

1 96

Ar.beni

Spinaq me Vezë

0 102

Foto Tortesh

87 811

.:Zєѕнкαηנα:.

Si te Zbukurojm Shalqinje VIDEO

3 148

Bσѕѕι™

Koko princesha

 • Moxxi
 • Moxxi
0 87

Tortë me çokollatë

 • Moxxi
 • Moxxi
0 100

Gullash me mish viçi

1 275

Anessa

Ëmbëlsirë me reçel pjeshke

0 +1 117

Petulla (Berlina)

0 +1 217
 • Benutzer online 24

  24 Besucher

 • Statistik

  285 Themen - 498 Beiträge (0,15 Beiträge pro Tag)