Kuzhina shqiptare

Diese Seite verwendet Cookies. Durch die Nutzung unserer Seite erklären Sie sich damit einverstanden, dass wir Cookies setzen. Weitere Informationen

Përkthyes

Radio Projekt 21

Ndegjo me Internet Explorer

Ndegjo me Firefox

Forumsstruktur

Team

Themen

Thema Antworten Likes Zugriffe Letzte Antwort

Speca turshi me vaj, uthull dhe hudhër

0 3.613

Bukë shtëpie

1 1.981

Aldin

Lakror misri me spanaq

0 1.081

Përpeq

0 ±0 1.103

Disa ide per nje Mengjes te Shijshem

 • bfedi
 • bfedi
0 ±0 1.075

Pergadit Musake me Patate

 • bfedi
 • bfedi
0 ±0 1.120

Mish qengji i pjekur

7 2.452

.:Zєѕнкαηנα:.

Pallaqinka De la Remi ***

12 3.053

*Syri-Embel*

Lazanjë

 • Moxxi
 • Moxxi
0 1.570

Ëmbëlsirë me ananas

 • Moxxi
 • Moxxi
0 1.024

Musaka me patate

 • Moxxi
 • Moxxi
0 1.106

Këshilla të rëndësishme për kuzhinën tuaj

1 2.503

Ar.beni

Spinaq me Vezë

0 1.073

Foto Tortesh

87 11.299

.:Zєѕнкαηנα:.

Si te Zbukurojm Shalqinje VIDEO

3 2.062

Bσѕѕι™

Koko princesha

 • Moxxi
 • Moxxi
0 1.041

Tortë me çokollatë

 • Moxxi
 • Moxxi
0 1.062

Gullash me mish viçi

1 2.108

Anessa

Ëmbëlsirë me reçel pjeshke

0 +1 1.096

Petulla (Berlina)

0 +1 1.220
 • Benutzer online 4

  4 Besucher

 • Statistik

  285 Themen - 498 Beiträge (0,11 Beiträge pro Tag)