Kuzhina shqiptare

Diese Seite verwendet Cookies. Durch die Nutzung unserer Seite erklären Sie sich damit einverstanden, dass wir Cookies setzen. Weitere Informationen

Përkthyes

Radio Projekt 21

Ndegjo me Internet Explorer

Ndegjo me Firefox

Forumsstruktur

Team

Themen

Thema Antworten Likes Zugriffe Letzte Antwort

Speca turshi me vaj, uthull dhe hudhër

0 2.893

Bukë shtëpie

1 1.579

Aldin

Lakror misri me spanaq

0 823

Përpeq

0 ±0 832

Disa ide per nje Mengjes te Shijshem

 • bfedi
 • bfedi
0 ±0 832

Pergadit Musake me Patate

 • bfedi
 • bfedi
0 ±0 837

Mish qengji i pjekur

7 1.767

.:Zєѕнкαηנα:.

Pallaqinka De la Remi ***

12 2.116

*Syri-Embel*

Lazanjë

 • Moxxi
 • Moxxi
0 1.244

Ëmbëlsirë me ananas

 • Moxxi
 • Moxxi
0 811

Musaka me patate

 • Moxxi
 • Moxxi
0 846

Këshilla të rëndësishme për kuzhinën tuaj

1 1.511

Ar.beni

Spinaq me Vezë

0 821

Foto Tortesh

87 6.767

.:Zєѕнкαηנα:.

Si te Zbukurojm Shalqinje VIDEO

3 1.575

Bσѕѕι™

Koko princesha

 • Moxxi
 • Moxxi
0 809

Tortë me çokollatë

 • Moxxi
 • Moxxi
0 827

Gullash me mish viçi

1 1.704

Anessa

Ëmbëlsirë me reçel pjeshke

0 +1 846

Petulla (Berlina)

0 +1 940
 • Statistik

  285 Themen - 498 Beiträge (0,13 Beiträge pro Tag)