Kuzhina shqiptare

Diese Seite verwendet Cookies. Durch die Nutzung unserer Seite erklären Sie sich damit einverstanden, dass wir Cookies setzen. Weitere Informationen

Përkthyes

Radio Projekt 21

Ndegjo me Internet Explorer

Ndegjo me Firefox

Forumsstruktur

Team

Themen

Thema Antworten Likes Zugriffe Letzte Antwort

Speca turshi me vaj, uthull dhe hudhër

0 994

Bukë shtëpie

1 621

Aldin

Lakror misri me spanaq

0 325

Përpeq

0 ±0 331

Disa ide per nje Mengjes te Shijshem

 • bfedi
 • bfedi
0 ±0 345

Pergadit Musake me Patate

 • bfedi
 • bfedi
0 ±0 332

Mish qengji i pjekur

7 741

.:Zєѕнкαηנα:.

Pallaqinka De la Remi ***

12 925

*Syri-Embel*

Lazanjë

 • Moxxi
 • Moxxi
0 564

Ëmbëlsirë me ananas

 • Moxxi
 • Moxxi
0 316

Musaka me patate

 • Moxxi
 • Moxxi
0 349

Këshilla të rëndësishme për kuzhinën tuaj

1 563

Ar.beni

Spinaq me Vezë

0 338

Foto Tortesh

87 2.574

.:Zєѕнкαηנα:.

Si te Zbukurojm Shalqinje VIDEO

3 620

Bσѕѕι™

Koko princesha

 • Moxxi
 • Moxxi
0 323

Tortë me çokollatë

 • Moxxi
 • Moxxi
0 339

Gullash me mish viçi

1 744

Anessa

Ëmbëlsirë me reçel pjeshke

0 +1 353

Petulla (Berlina)

0 +1 453
 • Benutzer online 8

  8 Besucher

 • Statistik

  285 Themen - 498 Beiträge (0,15 Beiträge pro Tag)