Kuzhina shqiptare

Diese Seite verwendet Cookies. Durch die Nutzung unserer Seite erklären Sie sich damit einverstanden, dass wir Cookies setzen. Weitere Informationen

Përkthyes

Radio Projekt 21

Ndegjo me Internet Explorer

Ndegjo me Firefox

Forumsstruktur

Team

Themen

Thema Antworten Likes Zugriffe Letzte Antwort

Speca turshi me vaj, uthull dhe hudhër

0 2.128

Bukë shtëpie

1 1.343

Aldin

Lakror misri me spanaq

0 689

Përpeq

0 ±0 695

Disa ide per nje Mengjes te Shijshem

 • bfedi
 • bfedi
0 ±0 709

Pergadit Musake me Patate

 • bfedi
 • bfedi
0 ±0 700

Mish qengji i pjekur

7 1.463

.:Zєѕнкαηנα:.

Pallaqinka De la Remi ***

12 1.674

*Syri-Embel*

Lazanjë

 • Moxxi
 • Moxxi
0 962

Ëmbëlsirë me ananas

 • Moxxi
 • Moxxi
0 680

Musaka me patate

 • Moxxi
 • Moxxi
0 715

Këshilla të rëndësishme për kuzhinën tuaj

1 1.280

Ar.beni

Spinaq me Vezë

0 699

Foto Tortesh

87 5.168

.:Zєѕнкαηנα:.

Si te Zbukurojm Shalqinje VIDEO

3 1.340

Bσѕѕι™

Koko princesha

 • Moxxi
 • Moxxi
0 687

Tortë me çokollatë

 • Moxxi
 • Moxxi
0 703

Gullash me mish viçi

1 1.468

Anessa

Ëmbëlsirë me reçel pjeshke

0 +1 717

Petulla (Berlina)

0 +1 817
 • Benutzer online 9

  9 Besucher

 • Statistik

  285 Themen - 498 Beiträge (0,14 Beiträge pro Tag)