Kuzhina shqiptare

Diese Seite verwendet Cookies. Durch die Nutzung unserer Seite erklären Sie sich damit einverstanden, dass wir Cookies setzen. Weitere Informationen

Përkthyes

Radio Projekt 21

Ndegjo me Internet Explorer

Ndegjo me Firefox

Forumsstruktur

Team

Themen

Thema Antworten Likes Zugriffe Letzte Antwort

Speca turshi me vaj, uthull dhe hudhër

0 2.093

Bukë shtëpie

1 1.323

Aldin

Lakror misri me spanaq

0 679

Përpeq

0 ±0 685

Disa ide per nje Mengjes te Shijshem

 • bfedi
 • bfedi
0 ±0 699

Pergadit Musake me Patate

 • bfedi
 • bfedi
0 ±0 688

Mish qengji i pjekur

7 1.443

.:Zєѕнкαηנα:.

Pallaqinka De la Remi ***

12 1.654

*Syri-Embel*

Lazanjë

 • Moxxi
 • Moxxi
0 950

Ëmbëlsirë me ananas

 • Moxxi
 • Moxxi
0 670

Musaka me patate

 • Moxxi
 • Moxxi
0 705

Këshilla të rëndësishme për kuzhinën tuaj

1 1.260

Ar.beni

Spinaq me Vezë

0 689

Foto Tortesh

87 5.098

.:Zєѕнкαηנα:.

Si te Zbukurojm Shalqinje VIDEO

3 1.320

Bσѕѕι™

Koko princesha

 • Moxxi
 • Moxxi
0 677

Tortë me çokollatë

 • Moxxi
 • Moxxi
0 693

Gullash me mish viçi

1 1.448

Anessa

Ëmbëlsirë me reçel pjeshke

0 +1 707

Petulla (Berlina)

0 +1 807
 • Benutzer online 9

  9 Besucher

 • Statistik

  285 Themen - 498 Beiträge (0,14 Beiträge pro Tag)