Kuzhina shqiptare

Diese Seite verwendet Cookies. Durch die Nutzung unserer Seite erklären Sie sich damit einverstanden, dass wir Cookies setzen. Weitere Informationen

Përkthyes

Radio Projekt 21

Ndegjo me Internet Explorer

Ndegjo me Firefox

Forumsstruktur

Team

Themen

Thema Antworten Likes Zugriffe Letzte Antwort

Speca turshi me vaj, uthull dhe hudhër

0 2.424

Bukë shtëpie

1 1.519

Aldin

Lakror misri me spanaq

0 779

Përpeq

0 ±0 785

Disa ide per nje Mengjes te Shijshem

 • bfedi
 • bfedi
0 ±0 799

Pergadit Musake me Patate

 • bfedi
 • bfedi
0 ±0 791

Mish qengji i pjekur

7 1.645

.:Zєѕнкαηנα:.

Pallaqinka De la Remi ***

12 1.883

*Syri-Embel*

Lazanjë

 • Moxxi
 • Moxxi
0 1.065

Ëmbëlsirë me ananas

 • Moxxi
 • Moxxi
0 769

Musaka me patate

 • Moxxi
 • Moxxi
0 804

Këshilla të rëndësishme për kuzhinën tuaj

1 1.454

Ar.beni

Spinaq me Vezë

0 788

Foto Tortesh

87 5.911

.:Zєѕнкαηנα:.

Si te Zbukurojm Shalqinje VIDEO

3 1.514

Bσѕѕι™

Koko princesha

 • Moxxi
 • Moxxi
0 778

Tortë me çokollatë

 • Moxxi
 • Moxxi
0 793

Gullash me mish viçi

1 1.644

Anessa

Ëmbëlsirë me reçel pjeshke

0 +1 806

Petulla (Berlina)

0 +1 903
 • Statistik

  285 Themen - 498 Beiträge (0,14 Beiträge pro Tag)