Kuzhina shqiptare

Diese Seite verwendet Cookies. Durch die Nutzung unserer Seite erklären Sie sich damit einverstanden, dass wir Cookies setzen. Weitere Informationen

Përkthyes

Radio Projekt 21

Ndegjo me Internet Explorer

Ndegjo me Firefox

Forumsstruktur

Team

Themen

Thema Antworten Likes Zugriffe Letzte Antwort

Speca turshi me vaj, uthull dhe hudhër

0 955

Bukë shtëpie

1 597

Aldin

Lakror misri me spanaq

0 312

Përpeq

0 ±0 318

Disa ide per nje Mengjes te Shijshem

 • bfedi
 • bfedi
0 ±0 333

Pergadit Musake me Patate

 • bfedi
 • bfedi
0 ±0 320

Mish qengji i pjekur

7 717

.:Zєѕнкαηנα:.

Pallaqinka De la Remi ***

12 900

*Syri-Embel*

Lazanjë

 • Moxxi
 • Moxxi
0 550

Ëmbëlsirë me ananas

 • Moxxi
 • Moxxi
0 304

Musaka me patate

 • Moxxi
 • Moxxi
0 337

Këshilla të rëndësishme për kuzhinën tuaj

1 539

Ar.beni

Spinaq me Vezë

0 326

Foto Tortesh

87 2.490

.:Zєѕнкαηנα:.

Si te Zbukurojm Shalqinje VIDEO

3 594

Bσѕѕι™

Koko princesha

 • Moxxi
 • Moxxi
0 311

Tortë me çokollatë

 • Moxxi
 • Moxxi
0 327

Gullash me mish viçi

1 720

Anessa

Ëmbëlsirë me reçel pjeshke

0 +1 341

Petulla (Berlina)

0 +1 441
 • Benutzer online 2

  2 Besucher

 • Statistik

  285 Themen - 498 Beiträge (0,15 Beiträge pro Tag)