Kuzhina shqiptare

Diese Seite verwendet Cookies. Durch die Nutzung unserer Seite erklären Sie sich damit einverstanden, dass wir Cookies setzen. Weitere Informationen

Përkthyes

Radio Projekt 21

Ndegjo me Internet Explorer

Ndegjo me Firefox

Forumsstruktur

Team

Themen

Thema Antworten Likes Zugriffe Letzte Antwort

Speca turshi me vaj, uthull dhe hudhër

0 973

Bukë shtëpie

1 607

Aldin

Lakror misri me spanaq

0 318

Përpeq

0 ±0 324

Disa ide per nje Mengjes te Shijshem

 • bfedi
 • bfedi
0 ±0 338

Pergadit Musake me Patate

 • bfedi
 • bfedi
0 ±0 325

Mish qengji i pjekur

7 727

.:Zєѕнкαηנα:.

Pallaqinka De la Remi ***

12 910

*Syri-Embel*

Lazanjë

 • Moxxi
 • Moxxi
0 555

Ëmbëlsirë me ananas

 • Moxxi
 • Moxxi
0 309

Musaka me patate

 • Moxxi
 • Moxxi
0 342

Këshilla të rëndësishme për kuzhinën tuaj

1 549

Ar.beni

Spinaq me Vezë

0 331

Foto Tortesh

87 2.525

.:Zєѕнкαηנα:.

Si te Zbukurojm Shalqinje VIDEO

3 606

Bσѕѕι™

Koko princesha

 • Moxxi
 • Moxxi
0 316

Tortë me çokollatë

 • Moxxi
 • Moxxi
0 332

Gullash me mish viçi

1 730

Anessa

Ëmbëlsirë me reçel pjeshke

0 +1 346

Petulla (Berlina)

0 +1 446
 • Benutzer online 6

  6 Besucher

 • Statistik

  285 Themen - 498 Beiträge (0,15 Beiträge pro Tag)