Kuzhina shqiptare

Diese Seite verwendet Cookies. Durch die Nutzung unserer Seite erklären Sie sich damit einverstanden, dass wir Cookies setzen. Weitere Informationen

Përkthyes

Radio Projekt 21

Ndegjo me Internet Explorer

Ndegjo me Firefox

Forumsstruktur

Team

Themen

Thema Antworten Likes Zugriffe Letzte Antwort

Speca turshi me vaj, uthull dhe hudhër

0 2.888

Bukë shtëpie

1 1.570

Aldin

Lakror misri me spanaq

0 816

Përpeq

0 ±0 826

Disa ide per nje Mengjes te Shijshem

 • bfedi
 • bfedi
0 ±0 828

Pergadit Musake me Patate

 • bfedi
 • bfedi
0 ±0 833

Mish qengji i pjekur

7 1.754

.:Zєѕнкαηנα:.

Pallaqinka De la Remi ***

12 2.088

*Syri-Embel*

Lazanjë

 • Moxxi
 • Moxxi
0 1.234

Ëmbëlsirë me ananas

 • Moxxi
 • Moxxi
0 806

Musaka me patate

 • Moxxi
 • Moxxi
0 842

Këshilla të rëndësishme për kuzhinën tuaj

1 1.506

Ar.beni

Spinaq me Vezë

0 815

Foto Tortesh

87 6.636

.:Zєѕнкαηנα:.

Si te Zbukurojm Shalqinje VIDEO

3 1.566

Bσѕѕι™

Koko princesha

 • Moxxi
 • Moxxi
0 805

Tortë me çokollatë

 • Moxxi
 • Moxxi
0 824

Gullash me mish viçi

1 1.698

Anessa

Ëmbëlsirë me reçel pjeshke

0 +1 842

Petulla (Berlina)

0 +1 936
 • Statistik

  285 Themen - 498 Beiträge (0,13 Beiträge pro Tag)