Kuzhina shqiptare

Diese Seite verwendet Cookies. Durch die Nutzung unserer Seite erklären Sie sich damit einverstanden, dass wir Cookies setzen. Weitere Informationen

Përkthyes

Radio Projekt 21

Ndegjo me Internet Explorer

Ndegjo me Firefox

Forumsstruktur

Team

Themen

Thema Antworten Likes Zugriffe Letzte Antwort

Speca turshi me vaj, uthull dhe hudhër

0 2.143

Bukë shtëpie

1 1.353

Aldin

Lakror misri me spanaq

0 694

Përpeq

0 ±0 700

Disa ide per nje Mengjes te Shijshem

 • bfedi
 • bfedi
0 ±0 714

Pergadit Musake me Patate

 • bfedi
 • bfedi
0 ±0 705

Mish qengji i pjekur

7 1.473

.:Zєѕнкαηנα:.

Pallaqinka De la Remi ***

12 1.684

*Syri-Embel*

Lazanjë

 • Moxxi
 • Moxxi
0 967

Ëmbëlsirë me ananas

 • Moxxi
 • Moxxi
0 685

Musaka me patate

 • Moxxi
 • Moxxi
0 720

Këshilla të rëndësishme për kuzhinën tuaj

1 1.290

Ar.beni

Spinaq me Vezë

0 704

Foto Tortesh

87 5.203

.:Zєѕнкαηנα:.

Si te Zbukurojm Shalqinje VIDEO

3 1.350

Bσѕѕι™

Koko princesha

 • Moxxi
 • Moxxi
0 692

Tortë me çokollatë

 • Moxxi
 • Moxxi
0 708

Gullash me mish viçi

1 1.478

Anessa

Ëmbëlsirë me reçel pjeshke

0 +1 722

Petulla (Berlina)

0 +1 822
 • Benutzer online 6

  6 Besucher

 • Statistik

  285 Themen - 498 Beiträge (0,14 Beiträge pro Tag)