Kuzhina shqiptare

Diese Seite verwendet Cookies. Durch die Nutzung unserer Seite erklären Sie sich damit einverstanden, dass wir Cookies setzen. Weitere Informationen

Përkthyes

Radio Projekt 21

Ndegjo me Internet Explorer

Ndegjo me Firefox

Forumsstruktur

Team

Themen

Thema Antworten Likes Zugriffe Letzte Antwort

Speca turshi me vaj, uthull dhe hudhër

0 2.861

Bukë shtëpie

1 1.560

Aldin

Lakror misri me spanaq

0 804

Përpeq

0 ±0 815

Disa ide per nje Mengjes te Shijshem

 • bfedi
 • bfedi
0 ±0 821

Pergadit Musake me Patate

 • bfedi
 • bfedi
0 ±0 822

Mish qengji i pjekur

7 1.719

.:Zєѕнкαηנα:.

Pallaqinka De la Remi ***

12 2.036

*Syri-Embel*

Lazanjë

 • Moxxi
 • Moxxi
0 1.220

Ëmbëlsirë me ananas

 • Moxxi
 • Moxxi
0 796

Musaka me patate

 • Moxxi
 • Moxxi
0 832

Këshilla të rëndësishme për kuzhinën tuaj

1 1.493

Ar.beni

Spinaq me Vezë

0 810

Foto Tortesh

87 6.417

.:Zєѕнкαηנα:.

Si te Zbukurojm Shalqinje VIDEO

3 1.554

Bσѕѕι™

Koko princesha

 • Moxxi
 • Moxxi
0 800

Tortë me çokollatë

 • Moxxi
 • Moxxi
0 817

Gullash me mish viçi

1 1.684

Anessa

Ëmbëlsirë me reçel pjeshke

0 +1 835

Petulla (Berlina)

0 +1 930
 • Statistik

  285 Themen - 498 Beiträge (0,13 Beiträge pro Tag)