Kuzhina shqiptare

Diese Seite verwendet Cookies. Durch die Nutzung unserer Seite erklären Sie sich damit einverstanden, dass wir Cookies setzen. Weitere Informationen

Përkthyes

Radio Projekt 21

Ndegjo me Internet Explorer

Ndegjo me Firefox

Forumsstruktur

Team

Themen

Thema Antworten Likes Zugriffe Letzte Antwort

Speca turshi me vaj, uthull dhe hudhër

0 2.801

Bukë shtëpie

1 1.532

Aldin

Lakror misri me spanaq

0 787

Përpeq

0 ±0 797

Disa ide per nje Mengjes te Shijshem

 • bfedi
 • bfedi
0 ±0 808

Pergadit Musake me Patate

 • bfedi
 • bfedi
0 ±0 800

Mish qengji i pjekur

7 1.666

.:Zєѕнкαηנα:.

Pallaqinka De la Remi ***

12 1.946

*Syri-Embel*

Lazanjë

 • Moxxi
 • Moxxi
0 1.159

Ëmbëlsirë me ananas

 • Moxxi
 • Moxxi
0 780

Musaka me patate

 • Moxxi
 • Moxxi
0 814

Këshilla të rëndësishme për kuzhinën tuaj

1 1.469

Ar.beni

Spinaq me Vezë

0 796

Foto Tortesh

87 6.010

.:Zєѕнкαηנα:.

Si te Zbukurojm Shalqinje VIDEO

3 1.529

Bσѕѕι™

Koko princesha

 • Moxxi
 • Moxxi
0 788

Tortë me çokollatë

 • Moxxi
 • Moxxi
0 802

Gullash me mish viçi

1 1.658

Anessa

Ëmbëlsirë me reçel pjeshke

0 +1 817

Petulla (Berlina)

0 +1 914
 • Benutzer online 1

  1 Besucher

 • Statistik

  285 Themen - 498 Beiträge (0,14 Beiträge pro Tag)