Kuzhina shqiptare

Diese Seite verwendet Cookies. Durch die Nutzung unserer Seite erklären Sie sich damit einverstanden, dass wir Cookies setzen. Weitere Informationen

Përkthyes

Radio Projekt 21

Ndegjo me Internet Explorer

Ndegjo me Firefox

Forumsstruktur

Team

Themen

Thema Antworten Likes Zugriffe Letzte Antwort

Speca turshi me vaj, uthull dhe hudhër

0 2.106

Bukë shtëpie

1 1.333

Aldin

Lakror misri me spanaq

0 684

Përpeq

0 ±0 690

Disa ide per nje Mengjes te Shijshem

 • bfedi
 • bfedi
0 ±0 704

Pergadit Musake me Patate

 • bfedi
 • bfedi
0 ±0 693

Mish qengji i pjekur

7 1.453

.:Zєѕнкαηנα:.

Pallaqinka De la Remi ***

12 1.664

*Syri-Embel*

Lazanjë

 • Moxxi
 • Moxxi
0 955

Ëmbëlsirë me ananas

 • Moxxi
 • Moxxi
0 675

Musaka me patate

 • Moxxi
 • Moxxi
0 710

Këshilla të rëndësishme për kuzhinën tuaj

1 1.270

Ar.beni

Spinaq me Vezë

0 694

Foto Tortesh

87 5.133

.:Zєѕнкαηנα:.

Si te Zbukurojm Shalqinje VIDEO

3 1.330

Bσѕѕι™

Koko princesha

 • Moxxi
 • Moxxi
0 682

Tortë me çokollatë

 • Moxxi
 • Moxxi
0 698

Gullash me mish viçi

1 1.458

Anessa

Ëmbëlsirë me reçel pjeshke

0 +1 712

Petulla (Berlina)

0 +1 812
 • Benutzer online 63

  63 Besucher

 • Statistik

  285 Themen - 498 Beiträge (0,14 Beiträge pro Tag)