Kuzhina shqiptare

Diese Seite verwendet Cookies. Durch die Nutzung unserer Seite erklären Sie sich damit einverstanden, dass wir Cookies setzen. Weitere Informationen

Përkthyes

Radio Projekt 21

Ndegjo me Internet Explorer

Ndegjo me Firefox

Forumsstruktur

Team

Themen

Thema Antworten Likes Zugriffe Letzte Antwort

Speca turshi me vaj, uthull dhe hudhër

0 3.018

Bukë shtëpie

1 1.663

Aldin

Lakror misri me spanaq

0 888

Përpeq

0 ±0 896

Disa ide per nje Mengjes te Shijshem

 • bfedi
 • bfedi
0 ±0 885

Pergadit Musake me Patate

 • bfedi
 • bfedi
0 ±0 905

Mish qengji i pjekur

7 1.931

.:Zєѕнкαηנα:.

Pallaqinka De la Remi ***

12 2.360

*Syri-Embel*

Lazanjë

 • Moxxi
 • Moxxi
0 1.335

Ëmbëlsirë me ananas

 • Moxxi
 • Moxxi
0 850

Musaka me patate

 • Moxxi
 • Moxxi
0 910

Këshilla të rëndësishme për kuzhinën tuaj

1 1.596

Ar.beni

Spinaq me Vezë

0 874

Foto Tortesh

87 7.834

.:Zєѕнкαηנα:.

Si te Zbukurojm Shalqinje VIDEO

3 1.675

Bσѕѕι™

Koko princesha

 • Moxxi
 • Moxxi
0 858

Tortë me çokollatë

 • Moxxi
 • Moxxi
0 885

Gullash me mish viçi

1 1.786

Anessa

Ëmbëlsirë me reçel pjeshke

0 +1 905

Petulla (Berlina)

0 +1 1.007
 • Statistik

  285 Themen - 498 Beiträge (0,12 Beiträge pro Tag)