Kuzhina shqiptare

Diese Seite verwendet Cookies. Durch die Nutzung unserer Seite erklären Sie sich damit einverstanden, dass wir Cookies setzen. Weitere Informationen

Përkthyes

Radio Projekt 21

Ndegjo me Internet Explorer

Ndegjo me Firefox

Forumsstruktur

Team

Themen

Thema Antworten Likes Zugriffe Letzte Antwort

Speca turshi me vaj, uthull dhe hudhër

0 2.885

Bukë shtëpie

1 1.568

Aldin

Lakror misri me spanaq

0 814

Përpeq

0 ±0 823

Disa ide per nje Mengjes te Shijshem

 • bfedi
 • bfedi
0 ±0 825

Pergadit Musake me Patate

 • bfedi
 • bfedi
0 ±0 830

Mish qengji i pjekur

7 1.750

.:Zєѕнкαηנα:.

Pallaqinka De la Remi ***

12 2.083

*Syri-Embel*

Lazanjë

 • Moxxi
 • Moxxi
0 1.232

Ëmbëlsirë me ananas

 • Moxxi
 • Moxxi
0 804

Musaka me patate

 • Moxxi
 • Moxxi
0 839

Këshilla të rëndësishme për kuzhinën tuaj

1 1.504

Ar.beni

Spinaq me Vezë

0 814

Foto Tortesh

87 6.616

.:Zєѕнкαηנα:.

Si te Zbukurojm Shalqinje VIDEO

3 1.564

Bσѕѕι™

Koko princesha

 • Moxxi
 • Moxxi
0 803

Tortë me çokollatë

 • Moxxi
 • Moxxi
0 821

Gullash me mish viçi

1 1.696

Anessa

Ëmbëlsirë me reçel pjeshke

0 +1 840

Petulla (Berlina)

0 +1 935
 • Statistik

  285 Themen - 498 Beiträge (0,13 Beiträge pro Tag)