Kuzhina shqiptare

Diese Seite verwendet Cookies. Durch die Nutzung unserer Seite erklären Sie sich damit einverstanden, dass wir Cookies setzen. Weitere Informationen

Përkthyes

Radio Projekt 21

Ndegjo me Internet Explorer

Ndegjo me Firefox

Forumsstruktur

Team

Themen

Thema Antworten Likes Zugriffe Letzte Antwort

Speca turshi me vaj, uthull dhe hudhër

0 2.171

Bukë shtëpie

1 1.371

Aldin

Lakror misri me spanaq

0 703

Përpeq

0 ±0 709

Disa ide per nje Mengjes te Shijshem

 • bfedi
 • bfedi
0 ±0 723

Pergadit Musake me Patate

 • bfedi
 • bfedi
0 ±0 714

Mish qengji i pjekur

7 1.491

.:Zєѕнкαηנα:.

Pallaqinka De la Remi ***

12 1.703

*Syri-Embel*

Lazanjë

 • Moxxi
 • Moxxi
0 976

Ëmbëlsirë me ananas

 • Moxxi
 • Moxxi
0 694

Musaka me patate

 • Moxxi
 • Moxxi
0 729

Këshilla të rëndësishme për kuzhinën tuaj

1 1.308

Ar.beni

Spinaq me Vezë

0 713

Foto Tortesh

87 5.267

.:Zєѕнкαηנα:.

Si te Zbukurojm Shalqinje VIDEO

3 1.368

Bσѕѕι™

Koko princesha

 • Moxxi
 • Moxxi
0 703

Tortë me çokollatë

 • Moxxi
 • Moxxi
0 717

Gullash me mish viçi

1 1.496

Anessa

Ëmbëlsirë me reçel pjeshke

0 +1 731

Petulla (Berlina)

0 +1 831
 • Benutzer online 10

  10 Besucher

 • Statistik

  285 Themen - 498 Beiträge (0,14 Beiträge pro Tag)