Kuzhina shqiptare

Diese Seite verwendet Cookies. Durch die Nutzung unserer Seite erklären Sie sich damit einverstanden, dass wir Cookies setzen. Weitere Informationen

Përkthyes

Radio Projekt 21

Ndegjo me Internet Explorer

Ndegjo me Firefox

Forumsstruktur

Team

Themen

Thema Antworten Likes Zugriffe Letzte Antwort

Speca turshi me vaj, uthull dhe hudhër

0 961

Bukë shtëpie

1 601

Aldin

Lakror misri me spanaq

0 315

Përpeq

0 ±0 320

Disa ide per nje Mengjes te Shijshem

 • bfedi
 • bfedi
0 ±0 335

Pergadit Musake me Patate

 • bfedi
 • bfedi
0 ±0 322

Mish qengji i pjekur

7 721

.:Zєѕнкαηנα:.

Pallaqinka De la Remi ***

12 904

*Syri-Embel*

Lazanjë

 • Moxxi
 • Moxxi
0 552

Ëmbëlsirë me ananas

 • Moxxi
 • Moxxi
0 306

Musaka me patate

 • Moxxi
 • Moxxi
0 339

Këshilla të rëndësishme për kuzhinën tuaj

1 543

Ar.beni

Spinaq me Vezë

0 328

Foto Tortesh

87 2.504

.:Zєѕнкαηנα:.

Si te Zbukurojm Shalqinje VIDEO

3 600

Bσѕѕι™

Koko princesha

 • Moxxi
 • Moxxi
0 313

Tortë me çokollatë

 • Moxxi
 • Moxxi
0 329

Gullash me mish viçi

1 724

Anessa

Ëmbëlsirë me reçel pjeshke

0 +1 343

Petulla (Berlina)

0 +1 443
 • Benutzer online 47

  47 Besucher

 • Statistik

  285 Themen - 498 Beiträge (0,15 Beiträge pro Tag)