Kuzhina shqiptare

Diese Seite verwendet Cookies. Durch die Nutzung unserer Seite erklären Sie sich damit einverstanden, dass wir Cookies setzen. Weitere Informationen

Përkthyes

Radio Projekt 21

Ndegjo me Internet Explorer

Ndegjo me Firefox

Forumsstruktur

Team

Themen

Thema Antworten Likes Zugriffe Letzte Antwort

Speca turshi me vaj, uthull dhe hudhër

0 1.547

Bukë shtëpie

1 975

Aldin

Lakror misri me spanaq

0 503

Përpeq

0 ±0 509

Disa ide per nje Mengjes te Shijshem

 • bfedi
 • bfedi
0 ±0 523

Pergadit Musake me Patate

 • bfedi
 • bfedi
0 ±0 512

Mish qengji i pjekur

7 1.095

.:Zєѕнкαηנα:.

Pallaqinka De la Remi ***

12 1.289

*Syri-Embel*

Lazanjë

 • Moxxi
 • Moxxi
0 760

Ëmbëlsirë me ananas

 • Moxxi
 • Moxxi
0 494

Musaka me patate

 • Moxxi
 • Moxxi
0 528

Këshilla të rëndësishme për kuzhinën tuaj

1 914

Ar.beni

Spinaq me Vezë

0 514

Foto Tortesh

87 3.852

.:Zєѕнкαηנα:.

Si te Zbukurojm Shalqinje VIDEO

3 974

Bσѕѕι™

Koko princesha

 • Moxxi
 • Moxxi
0 501

Tortë me çokollatë

 • Moxxi
 • Moxxi
0 517

Gullash me mish viçi

1 1.099

Anessa

Ëmbëlsirë me reçel pjeshke

0 +1 531

Petulla (Berlina)

0 +1 631
 • Benutzer online 11

  11 Besucher

 • Statistik

  285 Themen - 498 Beiträge (0,15 Beiträge pro Tag)