Kuzhina shqiptare

Diese Seite verwendet Cookies. Durch die Nutzung unserer Seite erklären Sie sich damit einverstanden, dass wir Cookies setzen. Weitere Informationen

Përkthyes

Radio Projekt 21

Ndegjo me Internet Explorer

Ndegjo me Firefox

Forumsstruktur

Team

Themen

Thema Antworten Likes Zugriffe Letzte Antwort

Speca turshi me vaj, uthull dhe hudhër

0 2.959

Bukë shtëpie

1 1.623

Aldin

Lakror misri me spanaq

0 858

Përpeq

0 ±0 866

Disa ide per nje Mengjes te Shijshem

 • bfedi
 • bfedi
0 ±0 861

Pergadit Musake me Patate

 • bfedi
 • bfedi
0 ±0 870

Mish qengji i pjekur

7 1.864

.:Zєѕнкαηנα:.

Pallaqinka De la Remi ***

12 2.243

*Syri-Embel*

Lazanjë

 • Moxxi
 • Moxxi
0 1.289

Ëmbëlsirë me ananas

 • Moxxi
 • Moxxi
0 830

Musaka me patate

 • Moxxi
 • Moxxi
0 883

Këshilla të rëndësishme për kuzhinën tuaj

1 1.555

Ar.beni

Spinaq me Vezë

0 848

Foto Tortesh

87 7.395

.:Zєѕнкαηנα:.

Si te Zbukurojm Shalqinje VIDEO

3 1.627

Bσѕѕι™

Koko princesha

 • Moxxi
 • Moxxi
0 833

Tortë me çokollatë

 • Moxxi
 • Moxxi
0 856

Gullash me mish viçi

1 1.754

Anessa

Ëmbëlsirë me reçel pjeshke

0 +1 876

Petulla (Berlina)

0 +1 980
 • Statistik

  285 Themen - 498 Beiträge (0,12 Beiträge pro Tag)