Kuzhina shqiptare

Diese Seite verwendet Cookies. Durch die Nutzung unserer Seite erklären Sie sich damit einverstanden, dass wir Cookies setzen. Weitere Informationen

Përkthyes

Radio Projekt 21

Ndegjo me Internet Explorer

Ndegjo me Firefox

Forumsstruktur

Team

Themen

Thema Antworten Likes Zugriffe Letzte Antwort

Speca turshi me vaj, uthull dhe hudhër

0 1.517

Bukë shtëpie

1 955

Aldin

Lakror misri me spanaq

0 493

Përpeq

0 ±0 499

Disa ide per nje Mengjes te Shijshem

 • bfedi
 • bfedi
0 ±0 513

Pergadit Musake me Patate

 • bfedi
 • bfedi
0 ±0 502

Mish qengji i pjekur

7 1.075

.:Zєѕнкαηנα:.

Pallaqinka De la Remi ***

12 1.268

*Syri-Embel*

Lazanjë

 • Moxxi
 • Moxxi
0 750

Ëmbëlsirë me ananas

 • Moxxi
 • Moxxi
0 484

Musaka me patate

 • Moxxi
 • Moxxi
0 518

Këshilla të rëndësishme për kuzhinën tuaj

1 894

Ar.beni

Spinaq me Vezë

0 504

Foto Tortesh

87 3.782

.:Zєѕнкαηנα:.

Si te Zbukurojm Shalqinje VIDEO

3 954

Bσѕѕι™

Koko princesha

 • Moxxi
 • Moxxi
0 491

Tortë me çokollatë

 • Moxxi
 • Moxxi
0 507

Gullash me mish viçi

1 1.079

Anessa

Ëmbëlsirë me reçel pjeshke

0 +1 521

Petulla (Berlina)

0 +1 621
 • Benutzer online 10

  10 Besucher

 • Statistik

  285 Themen - 498 Beiträge (0,15 Beiträge pro Tag)